O nas

Ośrodek Medyczny Jagiellonka
w Kluczborku

     To nowoczesna placówka medyczna prowadząca działalność profilaktyczną, diagnostyczną, leczniczą oraz psychologiczną. Oferujemy Państwu zarówno podstawową opiekę zdrowotną jak i szereg specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych z zakresu: interna, chirurgia-onkologia, ortopedia i traumatologia, stomatologia, medycyna pracy.

Ośrodek Medyczny „Jagiellonka” wykonuje również badania lekarskie i psychologiczne dla kandydatów na kierowców wszystkich kategorii. Dodatkowo wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do pacjentów indywidualnych jak i do firm.

     Ośrodek Medyczny „Jagiellonka” skupia kompetentny zespół lekarzy specjalistów z różnych dziedzin i wykwalifikowany personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem.

W Ośrodku Medycznym znajduje się najnowsza aparatura i urządzenia medyczne, a także komfortowe wyposażenie gabinetów, pozwalające na obsługę pacjenta na najwyższym poziomie.

Pracujemy w dogodnych dla Państwa godzinach 12-18 od poniedziałku do piątku. Z pełną ofertą naszych usług mogą Państwo się zapoznać w zakładce Oferta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Copyright © 2023 | Jagiellonka Kluczbork