Gabinet Neurologiczny

lek. Karolina Wąsek – specjalista neurologii

 pierwsza i druga Środa miesiąca 9:00 – 14:00

Na co dzień zajmuje się pacjentami ze schorzeniami ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Leczenie dostosowuje indywidualnie do pacjenta, zgodnie z najnowszymi standardami. Jestem osobą otwartą, cierpliwą, empatyczną i nastawioną na dobro pacjentów.

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w 2013 r. W latach 2013-2014 odbyłam staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. W roku 2014 r. rozpoczęłam specjalizację z neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Opolu, w 2022 r. uzyskałam tytuł specjalisty neurologii.

Pracuję w Oddziale Neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Opolu, w Oddziale Neurologii Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie Koźlu, w Poradni Neurologicznej Centrum Terapii i Profilaktyki w Strzelcach Opolskich, w Poradni Neurologicznej w NZOZ Medrem Poliklinika oraz jako nauczyciel akademicki w Katedrze Neurologii Uniwersytetu Opolskiego. Swoją wiedzę doskonalę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach neurologicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Prosimy o wcześniejsze umawianie się

Zadzwoń do nas!

77 418 01 02 | 500 367 495

Zapraszamy!

ul. Jagiellońska 9B, Kluczbork

Copyright © 2023 | Jagiellonka Kluczbork