Rejestracja: 77 418 01 0277 418 01 02 | 500 367 495500 367 495
Poniedziałek - Piątek od 9 do 17

O nas

Ośrodek Medyczny Jagiellonka - Andrzej Jung, ul. Jagiellońska 9B, 46-200 Kluczbork

Ośrodek Medyczny Jagiellonka

Ośrodek Medyczny Jagiellonka w Kluczborku jest nowoczesną placówką medyczną prowadzącą działalność profilaktyczną, diagnostyczną, leczniczą oraz psychologiczną. Oferujemy Państwu zarówno podstawową opiekę zdrowotną jak i szereg specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych z zakresu: interna, chirurgia-onkologia, ortopedia i traumatologia, stomatologia, medycyna pracy.

Ośrodek Medyczny „Jagiellonka” wykonuje również badania lekarskie i psychologiczne dla kandydatów na kierowców wszystkich kategorii. Dodatkowo wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do pacjentów indywidualnych jak i do firm.

Ośrodek Medyczny „Jagiellonka” skupia kompetentny zespół lekarzy specjalistów z różnych dziedzin i wykwalifikowany personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem.

W Ośrodku Medycznym znajduje się najnowsza aparatura i urządzenia medyczne, a także komfortowe wyposażenie gabinetów, pozwalające na obsługę pacjenta na najwyższym poziomie.

Pracujemy w dogodnych dla Państwa godzinach 12-18 od poniedziałku do piątku. Z pełną ofertą naszych usług mogą Państwo się zapoznać w zakładce PORADNIE.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług,

Andrzej Jung